Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /_PublicSystem/config.php on line 42
O nas :: Kursy i szkolenia dla pielęgniarek - MEDRES Bieniek - Ośrodek Kształcenia
OŚRODEK KSZTAŁCENIA MEDRES
35-232 Rzeszów
ul. Żywiczna 25a
+48 694 083 793

O nas

OŚRODEK KSZTAŁCENIA MEDRES BIENIEK

 

Ośrodek szkoli pielęgniarki i położne oraz inne grupy zawodów medycznych i paramedycznych na terenie województwa podkarpackiego oraz małopolskiego. 

 

Merytoryczną działalnością ośrodka zajmuje się Irena Bieniek, która jest organizatorem szkoleń od 2000 roku. Jest ona autorem programów szczegółowych specjalizacji, kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych. Od początku swojej działalności zorganizowała około 60 specjalizacji i wiele innych kursów. 
 
Ośrodek współpracuje z Zakładami Opieki Zdrowotnej, Wojewódzkim Urzędem Pracy oraz Powiatowymi Urzędami Pracy. Zajmujemy się przede wszystkim szkoleniem pielęgniarek i położnych, ponieważ Irena Bieniek wywodzi się z tego środowiska od 1978 roku i doskonale zna jego potrzeby. W latach 2000 - 2010 kierowała Ośrodkiem Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych.
 
Wszystkich chętnych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń